Select Page

وبینارهای آموزشی انجمن بین المللی بتن (ACI) و مرکز تحقیقات بتن (متب):

 کلمه وبينار ترکيب دو کلمه «وب» و «سمينار» است و به معناي يک ارائه، تدريس و کارگاه آموزشی است که از طريق وب ارائه مي شود. وبينارها هم به صورت يک طرفه ارائه می شوند به اين معني که فقط استاد يا مدرس مطالب خود را بيان می کند و دانشجويان و شرکت کنندگان مطالب را مي بينند و مي شنوند. بخش ديگر وبينارها به صورت تعاملي برگزار می شوند؛ يعنی دانشجويان و شرکت کنندگان نيز می توانند سوال بپرسند، نظر بدهند، بخشي از مطالب را ارائه کنند.

 

کنفرانس های کوتاه

کنفرانس های کوتاه معمولا مجموعه ای از سخنرانی های کوتاه را شامل می شود (حداکثر 20 دقیفه) که در آن سخنران درباره موضوعی مرتبط با تکنولوژی بتن، دستاوردهای نوین دنیای بتن، مشکلات اجرایی و راه حل های پیشنهادی، روش صحیح استفاده و کاربرد افزودنی های بتن و … دیدگاه های خود را در اختیار بینندگان قرار می دهد. این سخنرانی ها طوری طراحی شده که بدون اینکه بیننده را خسته نماید، نظر آنها را به مطیب مورد نظر جلب کرده و آنها را با مطلب آشنا می نماید.

 

وبینار های آموزشی

وبینار های آموزشی نسخه بلندتر کنفرانس های کوتاه می باشد (حداکثر 2 ساعت) و به گونه ای طراحی شده که در آن تجربه آموزشی عمیق تر و دوطرفه ای را برای شرکت کننده فراهم آورد. این وبینار ها در مورد مسایل مختلف برگذار شده و سعی بر آن خواهد بود که طیف گسترده ای از مطالب آموزشی در زمینه های بتن و … را در بر داشته باشد.

 

سمینار های آموزشی

سمینار های آموزشی در واقع از مهمترین رویداد های انجمن می باشد که برای اعضا و هینطور علاقمندان غیر عضو سازمان طراحی شده است. طول این سمینار ها معمولا یک روز یا بیشتر بوده و شامل کنفرانس، کارگاه های آموزشی، و غیره می باشد.  

 

برای استفاده از وبینارهای آموزشی ابتدا نرم افزار مربوطه را از لینک زیر دانلود نمایید.

 

برای دانلود (نرم افزار وبینار) اینجا کلیک نمایید

پس از نصب نرم افزار فوق اینجا کلیک نمایید تا وارد محیط وبینار شوید.